Kurumsal Satış

Kurumsal Satış

Cake Factory Kurumsal Satış

Lezzet paylaştıkça çoğalır...

Kurumsal Satış hizmetimiz, özellikle 3. Nesil Kahveciler ve Cafeler için üretilen özgün lezzetlerimizi toplu olarak sunarak, müşterilerimize benzersiz bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır. Bu hizmetimizle, diğer kafelerin ve restoranların da müşterilerine en kaliteli ve özgün ürünleri sunmalarına yardımcı oluyoruz.

Hali hazırda hizmet verdiğimiz birçok marka arasında, Brodys Cafe, Demlik Plus, Gloos VIP Cafe Bistro, Lov Gıda Tur Ltd Şti, Mienyou Restaurant, Muazzam Cafe Restaurant ve Phuket Garden gibi önde gelen markalar da yer alıyor. Bu markalar, ürünlerimizin kalitesine ve lezzetine güvenerek, müşterilerine en iyi ürünleri sunmaktadırlar.

Kurumsal Satış hizmetimiz kapsamında, çeşitli kahve çeşitleri, simitler, börekler, kekler, pastalar ve diğer tatlılar gibi birçok özgün ürünümüzü sunuyoruz. Tüm ürünlerimiz, en kaliteli ve taze malzemelerle hazırlanır ve lezzet garantisi ile sunulur.

Müşterilerimiz, kendi işletmelerinde kendi özgün markalarını yaratmak istediklerinde, Kurumsal Satış hizmetimiz sayesinde kolayca özgün lezzetlerimizi sunabilirler. Ayrıca, özel isteklere de cevap veriyoruz ve müşterilerimize özel menüler hazırlıyoruz.

Cake Factory olarak, Kurumsal Satış hizmetimizle, diğer kafelerin ve restoranların da müşterilerine en kaliteli ve özgün ürünleri sunmalarına yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz. Siz de bu hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Partnerlerimiz

Lezzetimizi paylaştığımız bazı markalar

Brodys Cafe

Demlik Plus

Gloos VIP Cafe Bistro

Lov Gıda Tur Ltd Şti

Mienyou Restaurant

Muazzam Cafe Restaurant

Phuket Garden

Kurumsal Satış Bilgi Talep Formu

Sizin tanışmak bizi mutlu eder,

Firma Adı*
Firma adınızı giriniz...
Yetkili Kişi*
Arama esnasında size hitap edebilmemiz için isim soy isim giriniz.
Telefon Numarası*
İletişim için bir telefon numarası giriniz.
E-Posta Adresi*
Size ulaşabilmemiz için kullandığınız bir e-posta adresi giriniz.
Mesajınız:*
Aranma saati gibi sağlıklı iletişim için gerekli uyarıları gerebilirsiniz...